PRZETWÓRSTWO RYB I OWOCÓW MORZA

Szczegóły oferty

Miejsce pracy: Urk, Holandia

Oferujemy:

  • stawkę €9,70 – 10,70 (w zależności od zajmowanego stanowiska)
  • stawkę €11,00-12,00 (z doświadczeniem w filetowaniu ryb)
  • dodatki urlopowy 10,87% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto
  • dodatki zmianowe (godziny nadliczbowe i nocne 125%, praca w sobotę 125%, praca w niedzielę 200%)
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • możliwość odpłatnego zakwaterowania – pokoje jedno lub dwuosobowe blisko miejsca pracy
  • transport do pracy

Główne obowiązki:

  • udział w procesie maszynowego filetowania ryb
  • porcjowanie i panierowanie filetów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • sortowanie i układanie owoców morza
  • pakowanie produktów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w chłodnych warunkach (około 5°C – 7°C)
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych (mile widziane)

Ryby

(0)

Biuro Lublin

ul. Narutowicza 34
20-016 Lublin
Tel. 81 884 70 25

Centrala Holandia

Het Rif 1
8321 Urk