Operator wózka widłowego

Velzen-Noord
€14,42
40 godzin
Logistyka V-027341
Magazyn produktów mrożonych

Zakwaterowanie blisko miejsca pracy

opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował?

  • Obsługą wózka widłowego typu Reach Truck
  • Załadunkiem i rozładunkiem magazynowanego produktu
  • Dbaniem o należyty stan wózka widłowego
  • o firmie

    Informacje o Twoim pracodawcy

    Praca w holenderskiej firmie, specjalizującej się w przechowywaniu i logistyce mrożonej żywności. Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie przez cały rok oraz przyjazną atmosferę w pracy.

    oferujemy

    Szczegóły naszej oferty
  • Umowa zawarta w oparciu o holenderskie warunki zatrudnienia
  • Stawka godzinowa €14,42 brutto
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych 125%
  • Praca w sobotę płatna 125% a w niedzielę 150%
  • Dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Zakwaterowanie z dostępem do wi-fi
  • Transport do i z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wszelka pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Holandii
  • Wsparcie koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • wymagania

    Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Gotowości do pracy w mroźni (-18°C) oraz do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawa jazdy kat. B (mile widziane)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dlaczego właśnie Werckpost?

    Wybierz najlepszą agencję zatrudnienia

    Agencja pośrednictwa pracy Werckpost posiada wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników oraz budowaniu pozytywnych i trwałych relacji z nowymi Klientami. Gruntowna znajomość rynku pracy oraz umiejętność profesjonalnej selekcji ofert sprawia, że współpraca z naszą agencją owocuje znalezieniem zatrudnienia oraz odpowiedniego pracownika, zgodnie z zapotrzebowaniem danej firmy. Oferujemy pracę w wielu branżach produkcyjnych, przetwórstwa, usługowych, technicznych, budowlanych czy transportowych. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbając przy tym o partnerską atmosferę. Nasze zaangażowanie oraz nieustanny rozwój sprawia, że możemy poszczycić się coraz większym gronem zadowolonych Klientów oraz odnosić coraz to lepsze wyniki.