Produkcja i pakowanie żywności

Holandia
€13,27 – €14,11
40 godzin
Produkcja V-027352

Zakwaterowanie blisko miejsca pracy

opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował?

  • Dbaniem o ciągłość procesów produkcyjnych
  • Kontrolą jakości produktów na każdym etapie pracy
  • Pakowaniem produktów spożywczych
  • Magazynowaniem
  • o firmie

    Informacje o Twoim pracodawcy

    Oferujemy pracę w przetwórstwie łososia, przy produkcji sałatek, zbiorze i pakowaniu warzyw oraz wiele innych! Naszymi klientami są firmy branży spożywczej, które zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy dla pracowników oraz stabilne zatrudnienie przez cały rok.

    oferujemy

    Szczegóły naszej oferty
  • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Dodatki zgodne z holenderskim układem zbiorowym pracy
  • Dodatki urlopowy 10,82% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Transport do i z pracy
  • Wsparcie koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • wymagania

    Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu
  • Chęci i motywacji
  • Pozytywnej energii :)
  • Dlaczego właśnie Werckpost?

    Wybierz najlepszą agencję zatrudnienia

    Agencja pośrednictwa pracy Werckpost posiada wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników oraz budowaniu pozytywnych i trwałych relacji z nowymi Klientami. Gruntowna znajomość rynku pracy oraz umiejętność profesjonalnej selekcji ofert sprawia, że współpraca z naszą agencją owocuje znalezieniem zatrudnienia oraz odpowiedniego pracownika, zgodnie z zapotrzebowaniem danej firmy. Oferujemy pracę w wielu branżach produkcyjnych, przetwórstwa, usługowych, technicznych, budowlanych czy transportowych. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbając przy tym o partnerską atmosferę. Nasze zaangażowanie oraz nieustanny rozwój sprawia, że możemy poszczycić się coraz większym gronem zadowolonych Klientów oraz odnosić coraz to lepsze wyniki.