Dla pracodawcy

Świadczymy kompleksowe usługi w branży zarządzania zasobami ludzkimi.

Nasze doświadczenie budujemy wspólnie już od 2015 roku, dzięki czemu aktualnie możemy pochwalić się wieloma sukcesami na tym polu. Zrealizowaliśmy setki projektów rekrutacyjnych, z powodzeniem łącząc pracodawców z pracownikami. Klienci cenią nas za profesjonalizm i skuteczność w działaniu, zaś kandydaci za uczciwość i szacunek, którym ich obdarzamy.

Sprawnie przeprowadzony proces rekrutacyjny czyli fachowy dobór personelu to klucz do sukcesu każdej firmy. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zespół profesjonalnych specjalistów, których wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników pozwoliło wyspecjalizować się w określonych branżach. Dzięki temu współpraca z Werckpost eliminuje ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby na dane stanowisko.

Naszą współpracę rozpoczynamy od zapoznania się ze specyfiką i charakterem Państwa firmy, a także Państwa rzeczywistymi potrzebami personalnymi. Zapraszamy do poznania świadczonych przez nas usług.

Pracownicy z Ukrainy i ze wschodu

Poszukujesz pracowników z Ukrainy (Wschodu)? W Twojej firmie wciąż czekają wolne stanowiska? Pomyśl o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Armenii, Gruzji albo Rosji. Pracownicy ze Wschodu to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw z każdej branży. Praca dla obywateli Ukrainy w Polsce Pracownicy z Ukrainy lub innych krajów wschodniej części Europy są coraz częściej zatrudniani w bardzo różnych gałęziach przemysłu, jak i sektorze usług. Ukraińscy pracownicy znajdują zatrudnienie nie tylko jako pracownicy budowlani, ale także w sądownictwie, przemyśle stoczniowym, meblarskim czy przetwórstwie. Poszukujesz doraźnej pomocy w swojej firmie? Koniecznie zgłoś się do nas! Rekrutujemy pracowników sezonowych z Ukrainy, którzy będą niezwykle pomocni w okresie intensywnej produkcji. Posiadamy ogromną kadrę pracowników z Mołdawii, Białorusi i Ukrainy – również specjalistycznych. W naszej bazie kandydatów znajdują się także ukraińscy pracownicy, którzy mogą pochwalić się certyfikatami i szkoleniami uprawniającymi ich do zadań specjalistycznych. Skontaktuj się z nami i powiedz, w jakiej branży działasz. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pracownika ze Wschodu. Ludzie z Ukrainy do pracy – gdzie szukać? Agencja zatrudnienia Werckpost może pochwalić się doświadczeniem w poszukiwaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników ze Wschodu. Dzięki dynamicznemu działaniu naszej firmy tysiące obywateli Ukrainy znalazło zatrudnienie w bardzo różnych branżach, a tysiące pracodawców znalazło solidnych pracowników. W Polsce pracę znajdują pracownicy ze Wschodu niezależnie od branży, w jakiej się specjalizują. Zatrudnię pracowników z Ukrainy – jak to zrobić? Nasza agencja pracy dla pracowników z Ukrainy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic z Ukrainy. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko. W takim systemie pracodawca reguluje tylko płatności na podstawie faktury VAT. Wszystkimi pozostałymi formalnościami takimi jak umowy, zobowiązania ZUS, wynagrodzenia, zajmuje się nasza agencja pracy. Co najważniejsze zajmujemy się też sprawami związanymi z legalizacją zatrudnienia. W niektórych przypadkach organizujemy zakwaterowanie dla pracowników ze wschodu. Jeżeli współpraca przebiega pomyślnie, po okresie wstępnym trwającym 180 przepracowanych dni, wspieramy pracowników z Ukrainy w uzyskaniu karty pobytu i zezwolenia na dalszą pracę, które pozwolą im zostać w Twojej firmie. Pozyskanie pracowników z Ukrainy – czy warto zgłosić się do agencji pracy? Spotykamy się czasem z pytaniem: „Jakie korzyści mnie spotkają, gdy zatrudnię pracowników z Ukrainy poprzez Agencję Pracy?”. Oto powody, dla których warto skorzystać z pomocy profesjonalistów:

 • wykwalifikowana kadra rekrutująca, płynnie posługująca się językiem rosyjskim i ukraińskim,
 • sprawy kadrowo-księgowe przeprowadzane w sposób kompleksowy,
 • dysponujemy kapitałem, który pozwala nam na obsługę finansową pracowników leasingowanych naszym klientom (nawet gdy termin płatności faktur jest ustalony na dłuższy czas),
 • każdy z zatrudnianych przez nas pracowników jest ubezpieczony na wypadek ewentualnych szkód, na kwotę nawet 500 000 zł,
 • organizujemy transport dla pracowników z Ukrainy do miejsca zakwaterowania i miejsca pracy w całej Polsce.
Osobiście poszukujemy pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Armenii i innych krajów wschodnich. Swoją siedzibę mamy również w samym centrum Lwowa, współpracujemy także ze sprawdzoną agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu. Przez wiele lat działania zgromadziliśmy sporą listę kandydatów na pracowników, jak i sprawdzonych pracowników, która nieustannie się powiększa! Specjalnie na życzenie klienta możemy przeprowadzić rekrutację pracowników z Ukrainy o konkretnej specjalizacji i to w bardzo krótkim czasie. Wiemy jak i gdzie szukać pracowników z Ukrainy. Dbamy też o dopełnianie wszelkich formalności związanych z legalnym pobytem zatrudnieniem. Nieustannie rozwijająca się polska gospodarka sprawiła, że w ostatnich latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy. Oferujemy im nie tylko pomoc w znalezieniu dobrego pracodawcy, ale i pomagamy w znalezieniu zakwaterowania czy zorganizowania transportu. Jesteśmy rzetelni, solidni i oferujemy konkurencyjne ceny! Pośrednictwo pracy Ukraina – Polska Szukasz pracownic i pracowników z Ukrainy i krajów wschodnich do pracy w swoim przedsiębiorstwie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Masz pytania, chcesz poznać więcej szczegółów? Bardzo chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji dotyczących zatrudnienia pracowników z Ukrainy, a także przedstawimy wstępną propozycję współpracy.

Praca Tymczasowa

Praca tymczasowa polega na wynajmie/użyczaniu pracowników tymczasowych, z którymi został zawarty stosunek pracy na rzecz innych podmiotów gospodarczych. Pracownicy pracują zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Agencja Pracy Tymczasowej jest podmiotem zatrudniającym pracownika. Pracownik oddelegowany do innego pracodawcy nazywany jest pracownikiem tymczasowym, natomiast pracodawca, na rzecz którego i pod którego kierownictwem świadczona jest praca zwany jest pracodawcą-użytkownikiem. Możliwość zatrudniania w leasingu pracowniczym pracowników tymczasowych pozwala na racjonalizację kosztów zatrudniania oraz wspomaga zarządzanie zasobami ludzkimi w sposób efektywny, w szczególności dla tych firm, które to w znacznej mierze narażone są na ryzyko sezonowości/sprzedaży ich działalności, a zatem czy to znacznych wzrostów produkcji w jednych okresach oraz jej znacznego spadku w innych. Ponadto leasing wspomaga firmy borykające się z dużą rotacją personelu oraz pomaga w pilnym zastępstwie nieobecnych pracowników. Pracodawcy korzystający z firmy zewnętrznej (agencji pracy tymczasowej), unikają dzięki temu wielu kosztów oraz oszczędzają sporo czasu, który poświęcają na procesy rekrutacyjne oraz administrację kadrowo-płacową. Ponadto obowiązki pracodawcy wynikające z Kodeksu Pracy spoczywają na firmie zewnętrznej. Zatrudniając, korzystające z usług agencji, przedsiębiorstwo (pracodawca–użytkownik), może znacząco zaoszczędzić (w szczególności przy dużej ilości personelu oraz gdy pracownik tymczasowy potrzebny jest na dłużej niż pól roku) nawet biorąc pod uwagę marże agencji! Zapraszamy do sprawdzenia kalkulacji dzwoniąc do nas. Korzyści z leasingu pracowniczego Redukcja kosztów zatrudnienia, nawet o 30 procent:

 • brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu,
Odciążenie z obsługi administracyjno-kadrowej
 • przejęcie obowiązków w kwestii umów(dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym, krótkie okresy wypowiedzenia), ubezpieczenia, wystawienia PIT, list obecności,
 • obsługa płac pracowników tymczasowych ( Przedsiębiorca płaci jedną fakturę a ustawowy termin wypłaty wynagrodzeń dla pracowników należy do obowiązku Agencji ).
Redukcja kosztów przejętych przez agencję pracy:
 • badania lekarskie,
 • urlopy, chorobowe L-4,
 • optymalizacja nadgodzin.
Zobowiązania urzędowe
 • kontrole PIP i ZUS w zakresie dot. pracowników tymczasowych odbywają się w agencji i to ona jest wyłącznie odpowiedzialna za kwestie związane z odpowiednią formą zatrudnienia oraz bycia płatnikiem ZUS i PIT-4.
Całkowite koszty leasingu to koszt działalności firmy odliczany od podatku\ Praca tymczasowa – jak działamy?
 • szybki czas realizacji zamówień – pracujemy na zasadzie dyżurów i jesteśmy dostępni 24h na dobę,
 • doświadczenie – posiadamy doświadczenie w zatrudnianiu Pracowników tymczasowych w wielu branżach (m.in. : logistyka, produkcja, magazyny).
 • wsparcie w związku z sezonowym wzrostem produkcji – mamy potwierdzoną zdolność użyczania kilkuset Pracowników tymczasowych dziennie na terytorium całego kraju oraz doświadczenie i umiejętność w dostarczaniu na 3 zmiany do kilkuset Pracowników tymczasowych dziennie, przy bardzo krótkich terminach realizacji zamówienia ( do 4 godzin przed zamówieniem), na terenie województwa zachodniopomorskiego.
 • kompleksowa obsługa działu Kadr i Płac – nasz wysoko wykwalifikowany zespół, doświadczony w obsłudze bardzo dużej liczby pracowników tymczasowych posiada ogromną wiedzę z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego. Nasi specjaliści przejmą obowiązki pracodawcy w kwestii: umów, ZUS, PFRON ,świadczeń socjalnych, zasiłków (chorobowych, rehabilitacyjnych, wyrównawczych, macierzyńskich, opiekuńczych) podatków dochodowych PIT i IFT, badań lekarskich, oraz wszelkich innych powinności związanych z zatrudnianiem na umowy o pracę tymczasową oraz na umowy zlecenie.
WAŻNE: Nie zatrudniamy na podstawie umów o dzieło! Zdolność do reagowania na rosnące zapotrzebowanie przekłada się na szybszy wzrost przychodów ! Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt bezpośredni z nami.

Rekrutacje Pracowników

Sprawne działanie firmy, zależy od dobrze obsadzonych kluczowych stanowisk. Warto wobec tego proces pozyskiwania i wyselekcjonowania idealnego pracownika zlecić specjalistom. Zaufało nam już kilkudziesięciu Klientów, korzystając z naszego wsparcia w tym obszarze! Rozpoczynając proces rekrutacyjny dokonujemy diagnozy potrzeb personalnych firmy. Następnie poprzez indywidualnie zaplanowaną dla każdego pracodawcy strategię procesu rekrutacyjnego i kilkuetapową selekcję, doprowadzamy do zatrudnienia odpowiednio wykwalifikowanego pracownika. Na wszystkie usługi doradztwa personalnego udzielamy gwarancji! Etapy współpracy

 • Weryfikacja potrzeb i oczekiwań Klienta
 • Zaplanowanie strategii procesu rekrutacji
 • Stworzenie profilu idealnego kandydata
 • Dostosowanie odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych
 • Weryfikacja i selekcja kandydatów
 • Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami
 • Weryfikacja referencji, kompetencji oraz predyspozycji kandydatów
 • Przedstawienie Klientowi i podsumowanie wybranych kandydatów
 • Organizacja spotkań Klienta z wybranymi osobami
 • Przekazanie informacji zwrotnej kandydatom
Ponieważ sprawność procesu rekrutacji w dużej mierze zależy od harmonijnej współpracy, uznajemy zadowolenie Klienta jako wyznacznik naszych decyzji i działań w poszukiwaniu najlepszych kandydatów. Nasi konsultanci wyróżniają się niezwykłą kreatywnością w pozyskiwaniu wyspecjalizowanego i zmotywowanego personelu ponieważ dobry pracownik to taki, który lubi to co robi!

Oddelegowanie pracowników z Polski

Oddelegowanie pracowników z Polski w ramach pracy tymczasowej stanowi najskuteczniejszą odpowiedź na wiele wyzwań kadrowych, przed którymi stają firmy prowadzące działalności także poza granicami Polski. Każdy nasz Klient ma dostęp do naszych pracowników, nie będąc jednak związany z nimi umową o pracę – zarówno liczba jak i okres pracy pracowników są elastyczne, dostosowujemy je do Państwa potrzeb. Oddelegowanie pracowników to swoiste wypożyczenie kadry pracowniczej innemu przedsiębiorcy na wskazany czas lub do realizacji konkretnego projektu. Jako agencja zatrudnienia działająca w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej, specjalizujemy się w profesjonalnym dostarczaniu usługi wynajmu pracowników z Polski. Odpowiadamy za rekrutację kandydatów, ich zatrudnienie, obsługę kadrowo-administracyjną oraz delegowanie do pracy do naszych Klientów we wszystkich Państwach Unii Europejskiej

Zalety współpracy z Werckpost w zakresie delegowania Pracowników to przede wszystkim:j

Wykwalifikowana kadra
Udostępniamy Państwu specjalistów jakich brakuje na lokalnych rynkach pracy. Będąc częścią międzynarodowej Grupy, posiadamy szeroką bazę Kandydatów oraz obszerną znajomość lokalnych rynków pracy.j

Brak formalności
Pełna odpowiedzialność przed polskimi oraz zagranicznymi organami będzie po naszej stronie. Państwo zobligowani jesteście do zapewnienia pracy naszym Pracownikom.j

Brak odpowiedzialności prawnej
Także po naszej stronie pozostaje odpowiedzialność przed polskim i zagranicznymi organami kontrolującymij

Optymalizacja kosztów
W Polsce obowiązują niższe składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne niż w wielu krajach EU.j

Oszczędność czasu
Cały proces rekrutacji wykonywany jest niemalże bez Państwa zaangażowania przez doświadczonych rekruterów. Państwo w tym czasie możecie skupić się na Swoim biznesie.j

Braki Kadrowe?
Bardzo szybko jesteśmy w stanie zaspokoić cykliczne i sezonowe braki kadrowe Państwa Firmy, niezależnie czy jest to 2 czy 200 osób. j

Proste rozliczenia
Nasze rozliczenia opierają się na bardzo prostych kalkulacjach. Jest to iloczyn przepracowanych godzin i stawki godzinowej. Nie ma w nich ukrytych kosztów.j

Wzrost efektywności
Pracownicy delegowani efektywnie wspierają cały zespół wymieniając się wiedzą i doświadczeniem, są także skłonni do pracy w nadgodzinachj

Biuro Lublin

ul. Narutowicza 34
20-016 Lublin
Tel. 81 884 70 25

Centrala Holandia

Het Rif 1
8321 Urk